מה זה חדר זעם?מה זה חדר זעם?
  • 20/12/2016

את הזעם מוצאים בחדר זעם


אם אתם נוטים להדחיק רגשות או להוציא אותם על האנשים הלא נכונים, חדר זעם הוא הפתרון עבורכם. עם חדר זעם תוכלו להשתחרר מכל הכעסים, ולהפנות את האנרגיה שבכם לפעולות חיוביות שונות. בתוך חדרי הזעם עצמם תוכלו להוציא את כלה עצבים והכעסים אשר צברתם ביום יום, על הדברים השונים אשר נקרים בדרכם בחדר. כך שבסופו של דבר אתם יוצאים בתחושת הקלה ורווחה לאחר שהשארתם את כל העצבים וכעסים מאחור, כך שאין הרגשה יותר טובה מזאת.

מהו חדר זעם?

מדובר על חדר שבו יש לרשותך כלי שבירה כלשהו כמו: מחבט בייסבול או לום ברזל.

כך שכל מה שנותר לך לעשות הוא לקחת את כלי השבירה ולשבור כל מוצר אשר נמצא בחדר לרסיסים, זה יכול להיות כוסות, צלחות, מדפסת, טלוויזיה ועוד.

למה כדאי לי לבוא לחדר זעם?

אם אתה אדם עצבני עם פתיל קצר, וזעם וכעסים הם מנת יומך היומי, חדר זעם יעזור לך עד מאוד. כל מה שאתה צריך זה פשוט מאוד להוציא את כל הזעם והכעס שלך אשר נשבר על המוצרים אשר נמצאים באותו חדר עד שתרגיש רגוע יותר. מטרת חדר הזעם הוא שליטה בעצבים שלך, על ידי הוצאת עצבים בתוך החדר במהלך כמה שעות, אתה משחרר את כל האגרסיות שבך, שולט על העצבים שלך במקום להוציא אותם על האנשים הלא נכונים ולומד להתמודד עם אלימות.

האם יש לבוש בטרם נכנסים לחדר הזעם?

בטרם החלטת להיכנס לחדר עצמו תקבל לבוש אשר כולל: כפפות, אפוד וקסדת מגן. על מנת להגן עליך במהלך שבירת החפצים שלא תיפצע. לחדר ניתן להיכנס לבד או בזוגות, כך שחדר הזעם יכול להיות אופציה מעניינת לזוג ותיק או לזוג שזה אתה יוצא לכמה דייטים. כל פעילות הזעם מצולמת ומוקלטת, כך שאתה יכול לקבל את התיעוד שלך בוידאו של התקף הזעם ואף ללמוד ממנו קצת עליך. בסופו של דבר מה שחשוב הוא שתשחרר את הכעסים שלך ותתעל אותם לדברים אחרים חיוביים יותר.

שריין עכשיו את מקומך בחדר הזעם!
טופס יצירת קשר
עכבו אחרינו ברשתות החברתיות
מי אנחנו?

אנחנו נקראים 2Exit. ברשותנו חדר בריחה ברמה מאוד גבוהה, והחלטנו להתרחב לתחום חדש ושונה - 2Break - חדר זעם! אנו ממשיכים להתרחב ולהביא לכם דברים מקורים וחדשנים, צפו לעוד עדכונים בקרוב!

הצטרפו לעדכונים חשובים: