השפעת חדר זעם על היום יום שלנוהשפעת חדר זעם על היום יום שלנו
  • 19/12/2016


הכעסים והעצבים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. כולנו אוגרים אותם בין אם נרצה או לא, הלחצים השונים במקום העבודה, חיי המשפחה, הפעילויות השונות שאנו מבצעים והתמרון בין העבודה לחיים האישיים, כל אלה גורמים לעוד ועוד כעסים אשר מצטברים בגופנו ללא הוצאתם החוצה בדרך כלשהי. לכן על מנת לא לאגור עוד ועוד כעסים אשר יפגעו בנו בעתיד, חשוב לטפל בהם כבר עכשיו בחדרי הזעם.

כיצד הכעס משפיע על חיינו האישיים?

לכל אחד כעסים ועצבים על נושאים שונים, זה יכול להיות על אנשים מסוימים, על המשפחה, על העבודה, חברים, ועוד. מאחר שלא כל אחד יודע להתמודד עם כעסים והעצבים, הם נאגרים בתוך גופנו ועם הזמן גורמים לנו התקפי זעם שבהם אנו מוציאים אותם ולעיתים על אנשים הלא נכונים. מעבר לכך, ישנם מקרים בהם הכעס והעצבים ממשיכים להיאגר ולהצטבר בתאים שונים בגוף עד שהם גורמים למחלות שונות ולעיתים כרוניות שלא ניתן לטפל בהם כמו: סרטן. עם הוצאת הכעס וניתובו לאפיקים אחרים, תוכלו להקל על השפעת ההרס העתידי של הכעס ומניעת מחלות קשות בעתיד.

כיצד מתבטא הכעס?

הכעס הורס כל חלקה טובה בגופינו. ועל מנת לא להגיע למצבים של מחלות קשות אשר עלולות להרוס את גופנו או לגרום למוות, חשוב לטפל בו על ידי פריקתו בחדרי זעם. בחדר הזעם תוכל להוציא את כל העצבים שלך על חפצים שונים במקום בני אדם, להתנקות מאנרגיות שליליות שמרוקנות אותך, והכי חשוב תלמד להתמודד עם העצבים שלך על ידי שליטה בהם ושחרור לחצים שונים. חדרי הזעם עוזרים להתמודד עם אלימות, על ידי פריקתם ושבירת חפצים עד שהם יוצאים החוצה לחלוטין.

מה הנזקים שהכעס משאיר?

הנזקים שהכעס משאיר כוללים נזקים לא מעטים לגופנו ולנפשנו כאחד. חוסר איזון זה גורם בין היתר למחלות שונות אשר יכולות אף לגרום למוות כמו מחלת הסרטן. לכן חשוב לפרוק את כל הכעסים והעצבים שהצטברו מדי שבוע ולנתב את הזעם למקום אחר חיובי יותר. מעבר לכיף שגורם הוצאת הזעם, יש תחושת סיפוק בדומה לסיפוק שאנו מקבלים מחדר הכושר, רק שפה לא התאמנו אלא רק פרקנו.

שריין עכשיו את מקומך בחדר הזעם!
טופס יצירת קשר
עכבו אחרינו ברשתות החברתיות
מי אנחנו?

אנחנו נקראים 2Exit. ברשותנו חדר בריחה ברמה מאוד גבוהה, והחלטנו להתרחב לתחום חדש ושונה - 2Break - חדר זעם! אנו ממשיכים להתרחב ולהביא לכם דברים מקורים וחדשנים, צפו לעוד עדכונים בקרוב!

הצטרפו לעדכונים חשובים: